[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ruta, 482  
Форум » Тестовый раздел » Просто балачки » Кого б із музикантів ви б хотіли бачити у Кіровограді? (Пропонуйте своїх улюбленців)
Кого б із музикантів ви б хотіли бачити у Кіровограді?
Ruta631Дата: Понеділок, 14.06.2010, 11:05 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Кілька днів тому мене неприємно здивувала кількість зацікавленим у концерті "ХУ4" та "Yellow Pookie Dolls" в "Олімпії". Звідси - питання: кого б із музикантів ви особисто хотіли бачити в Кіровограді та на чий концерт пішли б із задоволення?
 
Ruta631Дата: Понеділок, 14.06.2010, 11:08 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Ну і власне перше, що мені спадає на думку - це харківський гурт "Lюк". Привезти їх у Кіровоград - це просто мрія)) Однак не думаю, що вони зберуть повний зал. Особисто я знаю лише двох людей з Кіровограда, які слухають "Lюк". Але тим не менш - вони настільки круті, що в моєму особистому рейтингу займають перше місце
 
О-ля-ляДата: Понеділок, 14.06.2010, 18:26 | Повідомлення # 3
Група: Волонтери
Повідомлень: 3
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Я б хотіла, щоб приїхали (ніколи не здогадаєтесь хто smile ) Тартаки biggrin і Роллік'с))) Давно хотіла, щоб приїхали Хучі- і вони аж двічі були у нас biggrin biggrin biggrin

Ніколи не чула про грут "Lюк", ну, думаю, якщо ти, Ріто, про них говориш, то тоді вони варті того))) Сьогодні ж знайду їх в неті і послухаю cool

 
Ruta631Дата: Понеділок, 14.06.2010, 21:58 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Ну Тартак то точно кілька разів був. а Роллікси, напевно, ні. питання, куди б їм приїхати виступати, в філармонію што лі? майданчиків для виступів нема
 
НастусяДата: Понеділок, 14.06.2010, 22:37 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
DrymbaDaDzyga - фольк-рокколектив,який реально запросити б,але зал він не збере.
і "Мертві півні", що майже нереально...
 
482Дата: Понеділок, 14.06.2010, 22:40 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Нагороди: 6
Репутація: 4
Статус: Offline
Хм, шота знайома мені ця ідея - привезти ЛЮк.. Я за!
Тобі, Оля не сподобається (не балашовський формат;))

Хочу Плач Єремії і Мертвий Півень!)) І акваріум)


Хміль
 
О-ля-ляДата: Середа, 16.06.2010, 15:21 | Повідомлення # 7
Група: Волонтери
Повідомлень: 3
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
Я ж також виключення з балашовського формати.........)то може і якраз сподобається.....

А-а--аа, Мертвий Півень- це круто)))))))
Акваріум????? surprised гурт кущівського формату??? tongue

 
СкобДата: П`ятниця, 25.06.2010, 17:25 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"Акваріум" - не кущівського формату, а Горбачівського tongue
Я б хотів побачити... Карну, Холодне Сонце, Тінь Сонця))) Ляльки були суперовими до речі))) Слухав з привеликим задоволенням))) Трактор Боулінг - але вони російською((( (Останні альбоми не подобаються - клятий гроулінг ніц не розібрати cry )
 
vlas48Дата: Вівторок, 19.04.2016, 12:59 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline



p { margin-bottom: 0.08in; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "DejaVu Sans"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Lohit Hindi"; font-size: 12pt; }Гурт Буття(buttia.kiev.ua) для Вас проведе: -майстер-класи
з танців, співу, випічки, ткацтва,
вінкоплетіння, ляльки-мотанки,
бісероплетіння...-весілля, вечорниці,концерти: музика,танці, спів, ігри, обряди, забави, театр
Тіней, тощо.-свята:Калити, Долі, Коляди, Ярила, Купайла...Тел.:097-608-38-91,066-172-18-49, 044-410-73-58
 
Форум » Тестовый раздел » Просто балачки » Кого б із музикантів ви б хотіли бачити у Кіровограді? (Пропонуйте своїх улюбленців)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: