[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ruta, 482  
Форум » Тестовый раздел » Дивлюсь у книгу - бачу.. або - Укрліт! » "Окупація" в літературі!
"Окупація" в літературі!
482Дата: Субота, 04.04.2009, 00:23 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





на цю тему мене наштовхнув один комент на сайті:
Ох, коли вже відійдуть у минуле всі ці офіціозні бондарі з яворівськими і дадуть дорогу справжній, живій українській літературі? Окупанти, справжнісіньки окупанти.(http://www.nbbkir.at.ua/news/2009-03-20-17#comments)

А й справді - хто або що заважає сучасним письменникам?

 
Хтось_ІвановичДата: Вівторок, 07.04.2009, 16:26 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Заважає сама совкова система, за якою і функціонує НСПУ. Як би ж просто не заважали - отримували гроші, спекулювали дачами і Будинками Письменника і т.п., але історії, наприклад, з тією ж премією ім.Маланюка (бідний в труні, ма ть, перевертається) відбивають будь-яке бажання творити у корумпованій системі. От тому вся сучасна культура - контркультурна по своїй суті, бо не потрібні вони Яворівськім, ці молоді-талановиті, заважають дерибанити дачки і премії. Не треба підтримки - в нас цілком свормоване культурно-мистецьке середовище, є своя достойна література. Аби не заважали постсовєцькі діячи як київські, так і місцеві.

 
RutaДата: Середа, 08.04.2009, 23:36 | Повідомлення # 3
Група: Заблоковані
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
існує певне упередження проти тих письменників, хто не є членом спілки - це на мою думку. особливо, якщо йдеться про діла університетські. от у нас в педі, по-моєму, дискримінують трохи авторів, які не є членами спілки, я маю на увазі передовсім кіровоградських поетів. ну тобто не-члени спілки відразу розглядаються з осторогою чи що. таке в мене виникло враження. а всі спілчанські завжди в пошані! а загалом навряд чи хтось може реально завадити талановитій молоді. все в її руках.
от у нас на депо буде такий собі вечір читання вірщів поетів-кіровоградців, сподіваюся, відкриємо для себе щось цікаве й вартісне.
 
482Дата: Четвер, 09.04.2009, 00:28 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





На мою думку теза про те що поганому танцору і яйця мішаєть цілком годиться для застосування і в данному випадку.
Маю подругу - Кіровоградка, член спілки і тим не меньш офігенно пише! Той самий Бондар - талановита людина. То знаєте, як є дві тусовки, і в одній чуваки зібралися і пишуть вірші. І приймають до свого кола і мають офіційне визнання. Всі інші - їх зневажають, бо тіпа самиє умниє! Але тим не меньш намагаються потрапити в те коло. А коли не вдається, то починають критикувати ще дужче: там всьо куплєно!!!
Нашо взагалі пхатися в якісь спілки, особливо коли у вас алергія? Помоєму читачеві до спини в шо ти вступив. Вони ж читають вірші, а не посвідчення члена НСПУ!
 
RutaДата: Четвер, 09.04.2009, 00:40 | Повідомлення # 5
Група: Заблоковані
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (482)
На мою думку теза про те що поганому танцору і яйця мішаєть цілком годиться для застосування і в данному випадку.
- фе, як брутально! думаю, тут йдеться про перевищення своїх повноважень. це нормально, коли люди собі об"єднуються в спілки і пишуть собі що хочуть. але ненормально, якщо вони починають бавитись в політику і диктувати свої умови іншим
 
482Дата: П`ятниця, 10.04.2009, 00:03 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Я не думаю, що хтось там комусь шось диктує.. Є свої правила і все. Не подобається - вали в іншу спілку, об"єднання тощо. Нашо себе силувати і пхатися до НСПУ?Я не знаю хто там чим зловживає і мене це не обходить! Мені цікава в літературі література, а не "кухня".
 
Хтось_ІвановичДата: Вівторок, 14.04.2009, 10:50 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хм... А як же ж бути з преміями і регаліями? А з друком книжок?
Премії дають виключно один одному старічкі-разбойнікі (приклад - та ж премія Маланюка, ганебна, непристойна історія), друкують за державний кошт неактуальні ні в українському, ні тим більше у світовому контексті речі (а вибачте - якщо ти не з НСПУшної тусовки то надрукуватись у державному видавництві нереально - мінус як сучасному несовєцькому автору так і державі - мотлох старих НСПУшних бонз жодна адекватна людина не купить)
Так що там з приводу яєць і інших репродуктивних органів, га?


 
482Дата: Середа, 22.04.2009, 06:12 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Нагороди: 6
Репутація: 4
Статус: Offline
Премії забрати! Книжки спалити! twisted
І видавати тільки з матюками і до 16 років від народження!
Інших вважати пенсіонерами biggrin


Хміль
 
Kavkaz_uaДата: Середа, 22.04.2009, 12:00 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут я з тобою згодний у всьому. Якщо література стає виключно бізнесом, то перестає бути літературою:-) І тут тіки один варіант, створювати конкурентно спроможний продукт - і не звертати на них увагу.
 
482Дата: Середа, 22.04.2009, 19:51 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Хм. З чим ти згоден або з ким? Дай цитатку)) Будь ласка, а то незрозуміло))
 
482Дата: Середа, 22.04.2009, 19:53 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Quote
І тут тіки один варіант, створювати конкурентно спроможний продукт - і не звертати на них увагу.

+1!!! cool
 
Хтось_ІвановичДата: Вівторок, 28.04.2009, 09:37 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А тим часом старпери дорозворовують майно - http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/24/93780.htm
А малиб книжки видавати. Нє?

Додано (28.04.2009, 09:29)
---------------------------------------------
От вам ще питаннячко - чи може бути аморальна людина хорошим письменником? Бо ось виходить, шо премії тирити з одного боку некрасіво, а з іншого боку - уважаємий чєловєк, рукі проч от мєстного гєнія!

Додано (28.04.2009, 09:34)
---------------------------------------------

Quote (taras)
І видавати тільки з матюками і до 16 років від народження!

Це, вибачають, Ви про покійних Покальчука, Римарука, Кожелянка? Та і Андрухович підозріло молодий і не в спілці... Ммм.. Нє, погані вони! Матюкаюцця, буває, не те, шо Яворівській з Бондарем! А те, шо їх Європа і світ читає, а не мєсного значєнія товаріщі, так тим гірше! Ату їх, ату!

Додано (28.04.2009, 09:37)
---------------------------------------------

Quote (Kavkaz_ua)
І тут тіки один варіант, створювати конкурентно спроможний продукт - і не звертати на них увагу.

Повірте мені - книжки Яворівського і Бондаря крім патріота етого дєла Хміля в Україні купляє дуууже небагато людей (я особисто таких не знаю на відміну від вищеперерахованих авторів), а про інші країни я вже промовчу.


 
482Дата: Середа, 29.04.2009, 09:43 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Я дуже люблю Малковича - член спілки з 86!!! року. То шо? Він тоже нездара і не дає дихати молодим?
Але то тема вже іншого форуму. biggrin
 
482Дата: Середа, 29.04.2009, 21:05 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Я шось дуже сумніваюсь, що ти є 30 року народження. Оскільки я не бачу людини не можу визначити вік. Тому і звериаюся на ти. ,От і все.

За Яворівського ж я нічо не кажу, бо очевидний факт, що він сидить на грошах діаспори, вже оой-йо-йой скільки.

А Бондар толковий дядько - хоч стреляй мене! Його робота над архівами по темам УПА І Голодомору заслуговують на повагу.

Я не моду зрозуміти, чого приділяти стільки уваги тим преміям і т.д. і чим особисто Бондар заважає молоді..

а аргументів я не бачу..

 
Хтось_ІвановичДата: Четвер, 30.04.2009, 09:15 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хм.. Те, чим Ви, шановний, займаєтесь, називається "стохастичною модерацією" - видалаються мої пости, які не несуть образи жодному з опонентів і захищають мою честь. І замість вибачень я спостерігаю тільки постійне хамське "тикання" і згадування про моїх батьків. Цікаво, це всіі НББшники послуговуються подібними совєцькими принципами чи кіровоградські "діячи" дискредитують поважний рух?
П.С. Я таки значно старший за Вас. Але Вас ні вік, ні моральні принципи, притаманні українській нації вцілома, не зупиняють від образ чемних (прошу звернути увагу!) співвітчизників.


 
Форум » Тестовый раздел » Дивлюсь у книгу - бачу.. або - Укрліт! » "Окупація" в літературі!
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: