[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ruta, 482  
"Сатиричні стусани"
emo-managerДата: Середа, 19.05.2010, 14:02 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній сміх гостріший за шаблю

21 травня стартує Всеукраїнський конкурс політичних гострословів "Сатиричні стусани". Перші об'єкти – Табачнік та його заступник Куліков

Наш герой – в освіті ас!

Люди ж кажуть: "Пед...агог!"

І усім чудово видно,

Хто у нас насправді бидло!

21 травня, о 12.00, у Києві, біля пам'ятника Голохвастову та Проні Прокоповні (перехрестя вулиць Десятинної, Володимирської та Андріївського узвозу) відбудеться презентація Всеукраїнського конкурсу політичних гострословів "Сатиричні стусани".

Цього ж дня, у той самий час, презентація конкурсу відбудеться і в інших містах України – Луганську, Харкові, Донецьку, Одесі, Кіровограді, Чернівцях, Львові та Острозі.

Перший етап конкурсу "Сатиричні стусани" присвячений діяльності одіозного міністра освіти Дмітрія Табачніка та його заступника Кулікова, який назвав студентів – учасників акцій протесту – "бидлом".

Організаторами першого етапу конкурсу виступають Самоврядна Альтернатива "Наступ" та Громадянський рух "АнтиТабачна кампанія".

У презентації візьмуть участь письменники і члени журі конкурсу Брати Капранови, Іван Андрусяк, Дмитро Мамчур, керівник проекту Сергій Пантюк, громадські діячі Євген Золотарьов, Андрій Бондаренко та Сергій Пархоменко.

Про конкурс. Здавна відомо, коли ворога неможливо перемогти силою, його перемагають сміхом. Висміяний громадянами король завжди виявляється голим. І український народ у цій царині майстер особливий – навіть у найчорніші дні своєї історії рятувався сміхом. А сьогодні це особливо на часі – те, що наші можновладці творять з неймовірно серйозними фізіономіями, має викликати не лише обурення та злість, а й виступати об'єктом висміювання. Підтримуючи цю ідею, висловлену молодіжними громадськими рухами, сайт "Інша література" (www.inlit.com.ua) долучається до Всеукраїнського конкурсу політичних гострословів "Сатиричні стусани", який триватиме "безтерміново" – поки не виконає своєї історичної місії щодо оздоровлення суспільства до стану обрання ним адекватної влади))).

Майбутнім учасникам першого етапу конкурсу пропонується надсилати на інтернет-адресу: insha_literatura@ukr.net гумористичні, іронічні, сатиричні та саркастичні твори малої форми, темою яких має бути ксенофобська, антиукраїнська діяльність Табачніка у різних проявах та "коректність" у висловлюваннях його заступника Кулікова.

Твори, попередньо відзначені журі, щотижня публікуватимуться на сайті "Інша література" та інших інтернет-ресурсах для обговорення читачами.

Журі розглядатиме такі жанри вербальної та візуальної творчості як:

- анекдот (народна усмішка)

- сатирична мініатюра

- коломийка (співанка, частівка)

- епіграма

- карикатура

Перший етап конкурсу планується завершити наприкінці червня – міні-фестивалем українських гострословів під Міністерством освіти чи в іншому "визначному" місці. У процесі дійства відбудеться оголошення десяти найкращих творів (по 2 в кожній номінації), публічне вручення переможцям призів, які складатимуться з книжок корифеїв сміху П.Глазового, С.Руданського, О.Вишні і одного "творєнія" Табачніка з наклейкою "Нагрузка" чи "Для здачі на макулатуру".

Склад журі – Брати Капранови, Дмитро Мамчур, Сергій Коваль, Євген Манженко-"Сталкер", Віталій Кошляк

Контактний тел. 067 538 90 41, Сергій Пантюк

П.С. У п'ятницю, 21-го травня, о 12:00 (одночасно з іншими містами) біля пам'ятнику першому і останньому трамваю, що на розі Леніна і Калініна відбудеться презентація конкурсу одним із членів журі. Приходьте, пишіть, творіть. І головне - будьте вільними!

 
Ruta631Дата: Середа, 19.05.2010, 14:12 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
А яка програма презентації біля трамвайчика? чекати чогось феєричного зі співами-танцями? biggrin я не проти, тільки дуже рано, о 12-ій sad
 
482Дата: Середа, 19.05.2010, 20:27 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Нагороди: 6
Репутація: 4
Статус: Offline
Кльова ідея! Я буду)) biggrin

Хміль
 
Ruta631Дата: П`ятниця, 21.05.2010, 21:05 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
ну шо, де відео? відео давай! cranky
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: