[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ruta, 482  
Пам"ятники Сталіну та "жертвам карателів-націоналістів"
Ruta631Дата: Понеділок, 10.05.2010, 19:27 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Ледь встигли оговтатися після новини про пам"ятник Сталіну в Запоріжжі (читати тут), як "відзначилися" луганчани (отут).
Як ви ставитеся до подібних вшанувань? Це відновлення історичної справедливості чи плювок в обличчя українців?
 
482Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 00:10 | Повідомлення # 2
Група: Видалені

Planomirna robota V koloni! poki Ukajinci 4uxajutsia - kacapi rabotajut! Pid le*a4ij kamen" voda ne pote4e, a sviate misce ne buva pjro*nim...
 
Ruta631Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 10:57 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
До чого тут "кацапи"? якби українці були нормальним народом із гордістю і самоповагою, жоден би "кацап" не насмілився "работать". так що проблема тут не в планомірній роботі когось звідкись, а в нас самих, що ми такі тюхтії і все всім дозволяєм.
 
482Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 11:51 | Повідомлення # 4
Група: Видалені

Та до чого тут ми. Ми обрали керівництво держави і надали йому всі повноваження. От вони і рулят. А кацапи всім керують і заправляют. БІльшість бізнесменів серйозних - лише управляючі російських компаній, тому і гроші і влада - російські.

"Pid le*a4ij kamen" voda ne pote4e, a sviate misce ne buva pjro*nim..."

Я ж от і пишу, поки українська влада не працює на Україну, а громадяни позбавлені реальних важелів впливу - працює 5та колонна. і це реальність! Останні років 90 мабуть працює)) А чухраїнці чухаються!;)

 
Ruta631Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 12:13 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
я просто хотіла сказати, що жодна п"ята колона не могла б нічо нам вдіяти, якби ми були сильними. а те, що ми зараз спостерігаємо - це діагноз нам усім. значить, ми на це заслуговуємо, і на табачника, і на януковича-президента, прости Господи. а от Україну жалко. вона-то точно варта кращих громадян. така вся красива-красива
 
СкобДата: Вівторок, 25.05.2010, 20:45 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Слухай - за законодавством особи які були ув"язнені, ба навіть маючи родичів які мали судимість - не може працювати в СБУ, МВС, ДАІ, Прокуратурі... Але депутатом, чи президентом - "зелене світло". А якщо врахувати, що за президента голосувала основна маса представників гоп-культури (яка користується головою, для того щоб відкривати пляшки з пивом), то не дивно що відбувається зараз.. я вже мовчу про тещо буде в майбутньому...
 
Ruta631Дата: Вівторок, 25.05.2010, 21:19 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Нова ідея - у школі пропонують (ну ясно, що Табачник пропонує) ввести курс світової літератури, у якому б три чверті матеріалу становила російська література smile так би мовити, пропорційно) ясно, що курс читатимуть російською. років 5 тому назад моя бабуся, коли дізналася що я вчуся на українській філології, сказала: "Оце правильно, це ти молодець, українська мова - це тепер в ціні буде, ніколи не пропадеш" smile А зараз такі тенденції..
А одна викладачка з універу розказувала, що за часів її студенства (мабуть, 70-ті) вчитися на українській філології - це було щось типу протесту. і так і казала: "Ми були протестними студентами", бо фактично йшли вчитися на найменш перспективну спеціальність - вчитель української. Сучасні випускники, мабуть, теж скоро вступатимуть на філфак із протесту smile
 
Ruta631Дата: Вівторок, 25.05.2010, 21:25 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Нагороди: 10
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Скоб)
Слухай - за законодавством особи які були ув"язнені, ба навіть маючи родичів які мали судимість - не може працювати в СБУ, МВС, ДАІ, Прокуратурі... Але депутатом, чи президентом - "зелене світло".

ну знаєш, наш президент - не банальний судимий, а політв"язень. нинішніій міністр МВС так і сказав: мовляв, його судимості - це наслідок політичних репресій biggrin Але, я повторюся, якщо у нас такий президент (а ми ж його терпимо, бо голодувать шось ніхто не йде, і самоспаленням не займається) - значить, так нам, людям і треба.

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: