[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ruta  
Форум » Тестовый раздел » Про НАС! » Те що називається АНКЕТА! (Кротка інформація про нас)))
Те що називається АНКЕТА!
482Дата: Середа, 06.05.2009, 11:58 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Пропоную відновити цю штуку наново. цікаво ж бо знати хто відвідує наш сайт. то ж пишіть про себе! не соромтеся)))

ім"я і прізвище:
псевдонім:
вік(лише для хлопців):
навчаюсь/працюю:
знаю мови:
хобі:
музичні вподобання:
улюблені фільми:
оце б я з"їв:
девіз/гасло:
вислів:
побажання:
а ще хочеться сказати про..:
фото:

 
482Дата: Неділя, 17.05.2009, 08:39 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ім"я і прізвище:...................Валерій Лебідь
псевдонім:..........................Хміль
вік (лише для хлопців):......28
навчаюсь/працюю:............КОДТРК
знаю мови:.........................українську, російську
хобі:...................................ходити, фотографувати, мандрувати, рухатись
музичні вподобання:...........БАГАТО!!!(Кому вниз, Скрябін, Фліт, Акваріум...)
улюблені фільми:................АССА, Іван і кобила, Пропала грамота
оце б я з"їв:........................я люблю гречку і пончики з повідлом:)
девіз/гасло:........................тре подумати)))
вислів:................................Хм.
побажання:.........................жити і рухатись! Любіть світ і світ полюбить ВАС!
а ще хочеться сказати про..: те, що заходьте, дописуйте і будьте активні на нашому сайті))
фото:
Прикріплення: 1757603.jpg (82.1 Kb) · 3845785.jpg (99.2 Kb)
 
RutaДата: Неділя, 17.05.2009, 22:04 | Повідомлення # 3
Група: Заблоковані
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
а в мене питаннячка до анкети! чого це в ній вік - тільки для хлопців?? хм. капєц. і про мови пункт якийсь неадекватний. хтось, може, сподівається, що там колись напишуть ше якісь мови, крім української і російської?
 
482Дата: Неділя, 17.05.2009, 22:09 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





запропонуй свій варіант. ти модератор цього форуму, якщо помітила. все в твоїх руках
 
482Дата: Неділя, 17.05.2009, 22:13 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





а "тільки для хлопців" то жарт.
дякую, що заповнила
 
RutaДата: Неділя, 17.05.2009, 22:15 | Повідомлення # 6
Група: Заблоковані
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
1. Маргарита Димитрова
3. 22
4. КДПУ ім.В.Винниченка
7. в ріку переростаа дзвінкиииий ручааай, журбою розквітаа гірка печаааааль, а ранок сонцем кожен день цвіте для наас, і лиш любов цвіте один єдиниий рааз!
8. документальне кіно на культурно-історичну тематику
9. крабові палички
12. творчих поривань
13. а ще хочу сказати про мого кота. він брудний, смердючий, багато їсть і не ночує вдома
Прикріплення: 4277683.jpg (89.1 Kb) · 3000782.jpg (46.8 Kb)
 
NeverdieДата: Понеділок, 18.05.2009, 12:19 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Олексій Босий
2. Лесик
3.18 років
4.не працюю
5.мови Укр рос англ ісп нім
6.хобі Шахи, музика, спорт
7. те що іноді слухаю(це тільки те, що зараз згадав):
AC/DC, Alice Cooper, Amon Amarth, Anathema, Anthrax, Ayreon, After Forever, Abba, Apocalyptica, Beatles, Bee gees, Behemoth, Black Sabbath, Blind Guardian, Bullet for my valentine, Beatles, Blackmore's nights, Carnival, Children of Bodom, Cannibal Corpse, Christian Death, Celtic Frost, Conquest, Cradle of Filth, Cure, Das ich, Deep purple, Dead Can Dance, Deicide, Dimmu Borgir, Dio, Doors, Dream Theatre, Dvar, Enia, Enigma, Evanescence, Fleur, Fields of Nephilim, Haloween, Haemorrhage, Hell Symphony, Incubus, Iron Maiden, Gregorian, Gothic Sky, Gorgonas, Lacrimosa, Lacuna Coil, Lake of Tears, Led Zeppelin, Megadeth, Middle of the Road, Moonspell, Motorhead, Napalm Death, Nazareth, Nirvana, Nightwish, Mantus, Marduk, Mekong Delta, Muse, Metallica, My Dying Bride, Otto Dix, Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Pain, Paradise Lost, Rammstein, Rhapsody, Rolling Stones, Sodom, Sting, Scorpions, Sepultura, Sisters of Mercy, Shape of Despair, Slayer, Sopor Aeternus, Steve Vai, Testament, Therion, Theatres des Vampires, The 69 eyes, Tristania, UFO, Uriah Heep, Queen, Within Temptation, Witch Hunter ,Ария, Би-2, Біла Вежа, бумбокс, Вій, ВВ, Віранда, Гайдамаки, Гражданская оборона, Дельтора, ДДТ, Земфира, Кому Вниз, КИНО, Король и шут, Моторолла, Мертвий півень, Мумий Тролль, Машина Времени, Наутилус Помпилус, Плач Єремії, Піккардійська терція, Океан Ельзи, Очеретяний кіт, От вінта, Сплин, Серцевий напад, Тiнь Сонця Фліт, Чиж и Ко, Юркеш, Хвилю Тримай

Далі буде

8.фільми: та всякі комедії, фентезі, про піратів і т д
9.я б з"їв ЩЕ пончиків
10.гасло Покори галактику, поки ці земляни ні про що не здогадалися
11.вислів: Будь-яке ствердження хибне. Це-також.
12. Ще хочеться сказати...нє...хочу передати привіт своїм мамі і тату, всім пластунам і учасниками Руху нбб, Юлі і Олі, Дарці й Марині, Пастору, Штурману, Хмілю і всім-всім-всім!

 
НастусяДата: Понеділок, 18.05.2009, 18:27 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
ім"я і прізвище: Настя Дзюбак
псевдонім: переважно шифруюсь під ім"ям Настя, але відгукуюсь ще на ряд ймень
вік(лише для хлопців): 18
навчаюсь/працюю: де я тільки не навчаюсь... іноді буваю в КДПУ
знаю мови: так, знаю!
хобі: подорожі, довгі розмови, хенд-мейд, сучукрліт
музичні вподобання: український рок
улюблені фільми: Амелі, Службовий роман
оце б я з"їв: будь-що з кремом і шоколадом, пахлаву
девіз/гасло: бум-бурум-бурум-бурурум
вислів: tongue
побажання: все робіть по-допослому! тільки смійтеся по-дитячому
а ще хочеться сказати про..: маленьких звірять. що загортають шоколад у фольгу! правда вони милі? biggrin
Прикріплення: 3855099.jpg (33.8 Kb)
 
RutaДата: Понеділок, 18.05.2009, 19:24 | Повідомлення # 9
Група: Заблоковані
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Neverdie)
7. AC/DC, Alice Cooper, Amon Amarth, Anathema, Anthrax, Ayreon, After Forever, Abba, Apocalyptica, Beatles, Bee gees, Behemoth, Black Sabbath, Blind Guardian, Bullet for my valentine, Beatles, Blackmore's nights, Carnival, Children of Bodom, Cannibal Corpse, Christian Death, Celtic Frost, Conquest, Cradle of Filth, Cure, Das ich, Deep purple, Dead Can Dance, Deicide, Dimmu Borgir, Dio, Doors, Dream Theatre, Dvar, Enia, Enigma, Evanescence, Fleur, Fields of Nephilim, Haloween, Haemorrhage, Hell Symphony, Incubus, Iron Maiden, Gregorian, Gothic Sky, Gorgonas, Lacrimosa, Lacuna Coil, Lake of Tears, Led Zeppelin, Megadeth, Middle of the Road, Moonspell, Motorhead, Napalm Death, Nazareth, Nirvana, Nightwish, Mantus, Marduk, Mekong Delta, Muse, Metallica, My Dying Bride, Otto Dix, Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Pain, Paradise Lost, Rammstein, Rhapsody, Rolling Stones, Sodom, Sting, Scorpions, Sepultura, Sisters of Mercy, Shape of Despair, Slayer, Sopor Aeternus, Steve Vai, Testament, Therion, Theatres des Vampires, The 69 eyes, Tristania, UFO, Uriah Heep, Queen, Within Temptation, Witch Hunter ,Ария, Би-2, Біла Вежа, бумбокс, Вій, ВВ, Віранда, Гайдамаки, Гражданская оборона, Дельтора, ДДТ, Земфира, Кому Вниз, КИНО, Король и шут, Моторолла, Мертвий півень, Мумий Тролль, Машина Времени, Наутилус Помпилус, Плач Єремії, Піккардійська терція, Океан Ельзи, Очеретяний кіт, От вінта, Сплин, Серцевий напад, Тiнь Сонця Фліт, Чиж и Ко, Юркеш, Хвилю Тримай

Лесику, ти скопіювай половину якоїсь музичної енциклопедії? давай ще!
 
НафаняДата: Субота, 23.05.2009, 17:20 | Повідомлення # 10
Група: Волонтери
Повідомлень: 5
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Веселий ви народ!
я знаю що за мною фбр полює але все одно напишу
1.м"я і прізвище: Пилипишина Марина
псевдонім: Керосінка для Хміля-Пельмеша
вік(лише для хлопців): я вічно молодий пацанчик
навчаюсь/працюю: майбутня катастрофа
знаю мови: я-я натюрліх
українська французька англійська а до чого взагалі питання? Хміль тобі треба позаштатний перекладач?
хобі: говорити читати сучаних збочених письменників сміятись казати що Кіровоград-це Лас-Вегас і дивитись на цікаві обличчя людей які це чують ну а ще шоколад подорожі рок-концерти бігати з музикою дивитись на цікаві дахи плести феньки розважатись з друзями
музичні вподобання: взагалі українська альтернатива але ще Ред Хот Чілі Пеперс Сплин Ррасмус Бітли -форевер Земфира і мої улюблені -Океан Ельзи
улюблені фільми: з Джонні Депом , Амелі, бійцівський клуб ну і зйомки киньте все гармошка грає
оце б я з"їв: борщ з кавуном в прикуску ням-ням
девіз/гасло: "Все одно в нас усіх один кінець, чому б не брати від життя більшого?
вислів: "думайте головою smile
побажання: дякую тату і мамі що дали світу мене
а ще хочеться сказати про..: що б ми робили якби були роботами?

Додано (23.05.2009, 17:20)
---------------------------------------------
лесик -жесть-іспанець !!!

 
О-ля-ляДата: П`ятниця, 26.02.2010, 16:57 | Повідомлення # 11
Група: Волонтери
Повідомлень: 3
Нагороди: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
ім"я і прізвище:_________ Гаєвська Оля
псевдонім: _____________Мене часту називають О-ля-ля, а я не проти biggrin
вік(лише для хлопців):___на даний момент 19....
навчаюсь/працюю:______Державна льотна акадія України, єдина і неповторна....дійсно, те, що там відбувається не можливо повторити.....
знаю мови: ____________вкраду у Насті фразу...знаю tongue
хобі:__________________Життя і все, що з ним пов"язано)
музичні вподобання:____Тартак), Роллік"с, Своєрідне, Ху4 і багато-багато інших biggrin Люблю веселу і змістовну музику
улюблені фільми:_______Шоколад)
оце б я з"їв:___________Рахат-лукум, арахіс, фрукти, овощі)
девіз/гасло:___________Усміхайся і світ вертатиме тобі посмішку biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
вислів:_______________тю-тю-наворкутю (коли не знаю, що говорити)
побажання:___________Нехай все буде добре)
а ще хочеться сказати про..: вас всіх......Дякую, що ви є)
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
Форум » Тестовый раздел » Про НАС! » Те що називається АНКЕТА! (Кротка інформація про нас)))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: